Pablo Software Solutions
Zapraszamy wszystkich chętnych do udziału w naszym programie partnerskim. Myślą przewodnią tego programu jest obietnica jaką dał nam Jezus w objawieniach św. Brygidy: Każdy, kto by innych nauczył tych modlitw, nie będzie nigdy pozbawiony radości i zasługi, ale one trwać będą wiecznie.”
Czyli na samym początku zaznaczamy, że za udział w tym programie nie dostajesz pieniędzy, lecz coś o wiele bardziej ważniejszego- łaski Pana Boga na całe życie!
Przeanalizuj sprawę i pomyśl ile osób dzięki tobie może poznać te modlitwy. Przystąpić do programu partnerskiego można przystąpić na różnego rodzaju sposoby:

1. Umieszczanie linku lub baneru do tego serwisu we własnym serwisie internetowym.  Gotowe banery można pobrać ze strony, lub skopiować kod reklamy i wkleić w wybranym miejscu do własnego serwisu. W zamian za umieszczenie reklamy naszego serwisu jesteśmy gotowi umieścić reklamę twojego serwisu na tej stronie(dotyczy jedynie tej strony a nie strony głównej) W razie wątpliwości proszę do nas pisać.2. Wysyłanie łańcuszka tekstowego przez komunikator gadu-gadu lub inny do swoich znajomych.  Łańcuszek możesz skopiować z naszego serwisu i wysłać lub dobrym pomysłem jest abyście sami wymyślili jakiś łańcuszek z linkiem do tego serwisu(zachęcający aby osoba która otrzyma wiadomość przesłała ją dalej do swoich znajomych). Można też umieszczać łańcuszki w serwisach z opisami do gg i łańcuszkami.Zachęcamy do tworzenia własnych tekstów.

3. Zakładanie tematów na forach internetowych dotyczących „15 modlitw”Tajemnica Szczęścia , tego serwisu www Tajemnica Szczęścia oraz wszystkiego co z tym związane.

4. Wzmianka o „15 modlitwach”Tajemnica Szczęścia , serwisie www Tajemnica Szczęścia oraz wszystkiego co z tym związane na własnym blogu.

5. Poinformowanie w sposób bezpośredni swoją rodzinę, znajomych o „15 modlitwach”Tajemnica Szczęścia , serwisie www Tajemnica Szczęścia oraz wszystkiego co z tym związane.(rozmowa)

6. Propozycja do księdza, katechety aby poświęcił na ten temat lekcję religii.
7. Propozycja do księdza, katechety aby poświęcił na ten temat kazanie  na Mszy Św.

8. Pozycjonowanie serwisu w przeglądarkach internetowych.

9. Wykonanie banerów, animacji na potrzebę reklamy tego serwisu.

10. Jest jeszcze zapewne wiele innych sposobów przez które możesz  uczestniczyć w tym programie masz jakiś pomysł? Napisz do nas. Piszcie do nas o swojej aktywności w programie partnerskim. Wszystkim jesteśmy bardzo wdzięczni.


Każdy, kto by innych nauczył tych modlitw, nie będzie nigdy pozbawiony radości i zasługi, ale one trwać będą wiecznie.”